نشااله که خیر است و خوب

این روزها کلمه انشاله از دهنمان نمی­افتد!!! چرا؟؟؟

یکی میگه مریم مثل حاجی بازاری­ها حرف می­زنی.

میگم برای انشااله گفتن؟؟

میگه والا اینجوری که تو از ته دل میگی انشاله ...

میگم نمی دونم والا دیگه هیچ قطعیتی وجود نداره من در دنیای مدرن نسبیت ها زندگی کنم برای همینم سعی می کنم این نسبیتهای مدرن را به خواست خدا پیوند بدم که شاید فرجی بشه و به قطعیت برسه دهنشو باز می کنه میگه هان؟؟؟

میگم مشکلی نیست انشااله که می فهمی

میگه برو بابا با این ایشالا ماشالات

راستی برو بچ دانشجویان دختر یادتون باشه از این به بعد معدل تان رابطه مستقیمی با کله تان دارد البته کله در تعریف جدید و امروزی مراد  فوکول­هاتونه چون دیروز در نماز جمعه تهران خطیب نماز گفتند که باید حجاب نهادینه بشود در دانشگاه­ها و استادها البته استادهای خود نفروخته و دست ننشانده باید به دخترانی که فوکولیند نمره ندهند تا حالیتون بشه که دارند در دارالاسلام جهان شیعه زندگی می­کنند باید این فوکولی­های قرتی بفهمند که یه من ماست چقدر کره داره (و اینکه واقعا کره رو از ماست می گیرند؟) بعدم فوکولی­ها برند یا کهنه شویی یا کفرستون و همونجا این غلط­ها رو در بیارند.

و این است تلاش 30 ساله برای اسلامی کردن جامعه که دست آخر متوسل شدند به رشوه از نوع نمره دادند.

البته برو بچ دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران یادتون یه استادی داشتیم که بازنشسته شده بود و رفته بود از نهاد.... نامه گرفته بود که دوباره کار کنه یادتون  این استاد همیشه به دخترها گرایش داشت البته اونای که نمی شناسند این استاد رو سو تفاهم نشه ایشون همیشه پیشنهاد صیغه می دادند و تازه با تضمین ....

تازه سردار فیروز آبادی هم دیروز در خطبه­های پیش از نماز گفتند که ادامه جنگ بعد از سوم خرداد 60 فقط و فقط برای تنبیه صدام حسین بود است!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فکر کنید ملت شهید پرور ایران در طول جنگ 350 هزار کشته داشته و میلیاردها دلار خسارت اگه اصلا بخواهیم همینطوری یه چیز بندازیم حدود 200 هزار کشته و یک میلیون خانواده عزیز از دست داده و میلیاردها دلار خسارت فقط و فقط برای تنبیه صدام بوده و خدا این وسط کجا بوده است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حواستون باشه تمام اون بمب ها و آن آژیرهای قرمزی که در بخشی از خاطرات کودکی بسیاری از ماها را با ترس و لرز همراه کرده بود فقط و فقط برای تنبیه یه آدم بوده است  سردار دقیقا گفتند که "آیا کسی که این همه ظلم کرده نباید تنبیه شود؟ به همین دلیل ادامه جنگ به خاطر تنبیه متجاوز بود و از همه مهم‌تر اینکه اگر جنگ ادامه نمی‌یافت و روحیه مقاومت و ایثار تداوم پیدا نمی‌کرد و صدام ذلیلانه شکست نمی‌خورد این بازدارندگی که ایران در برابر استکبار جهانی را بدست آورده دیگر وجود نداشت."!!!!!!!!!!!!!!

اوه راستی هفته گذشته هم در همین رابطه خواندم که یکی از نمایندگان مجلس عراق که تنبیه شده بودند البته نه به دست ما که به دست آمریکای جهانخوار و خونخوار! گفته بود "درخواست ایران برای دریافت غرامت جنگی از عراق، غیرقابل توجیه و غیر قانونی است. تصور نمی کنم دولت عراق نیز چنین درخواستی را بپذیرد و غرامتی را به ایران بپردازد.!!!!!!!!!

از همسایه خود یعنی ایران می خواهیم که به ملت عراق کمک کند تا از تبعات رژیم صدام خلاص شود به ویژه که روابط میان دو کشور هم اکنون مناسب است نه اینکه خواستار دریافت غرامت از دولت عراق بابت جنگ رژیم سابق شود. ایران می بایست به خاطر کمک به ملت عراق برای خروج از رنج ومشکلات، طلب های خود را بخشیدند." (منبع عصر ایران بود یا تابناک نمی دونم)

اما این نماینده مجلس عراق نگفت که آمریکای جهان خوار با متحدان خونخوار خودشون همون اول بسم اله غرامت خودشون را از نفت عراق برداشتند. و کسی هم توی ایران از همون نمایندگان خانه ملت صداش در نیومد که نمی دونیم اینو بذاریم روی جدی نگرفتن حرف های اون عراقیه یا بی غیرتی خادمان و خدمتگذارنمان در خانه ملت در عدل خانه بهارستان؟؟؟؟؟

البته جای هیچ نگرانی نیست چون دولت خدمتگذار ایران با پشتوانه ٢۴ میلیون رای راستکی چند ماه پیش دادخواستی رو برای دریافت غرامت جنگی در جنگ بین الملل دوم تهیه کرده است برای همینم جای نگرانی نیست که انشااله تا 50 -60 سال آینده انشااله غرامت این 8 سال که 6 سالش دقیقا برای تنبیه صدام حسین بود را خواهیم گرفت البته امیدوارم که عراقی ها اینو دستاویز نکنن که ااااا شما 6 سال جنگ کردید برای تنبیه صددام جنگ کردید پس شما متجاوزید و باید غرامت بدید !!!!!!!!!

انشااله که به گوششان نمی رسد و ما هم یه هزار سال دیگه غرامت می گیریم

راستی مژی خانومی که جدیدا داری با روسری شالی میری دانشگاه اگه این ترم نمره می خواهی باید کاکولاتو بذار تو و دماغتو بذاری بیرون !!!

وای خواهر جون برو خدا رو شکر کن که ما خانوادگی دماغ های کوچکی داریم وگرنه بگو تو چطوری می تونستی برای دانشگاه ؟؟؟  راستی اگه خواستی من خودم چادر قجری با پوشیه و رو انداز دارم اورجینال که بهت به قیمت مناسب کرایه میدم دقت کن کرایه

 

 

 

/ 4 نظر / 12 بازدید
سیاوش

به نظر من برای حل مساله حجاب چند راهکار وجود داره: 1. دولت یه بودجه تصویب کنه برای تغییر صورت و بدن ها زنها به طوری که زن ها دیگه موی سر نداشته باشند و با خیال راحت و بدون روسری [توسری] بیرون بیان. اگر هم خواست بقیه جاهای بدنوشونو تغییر بده[نیشخند][قهقهه] 2. چشم مردهایی رو که با دیدن زن ها به گناه می افتن، و تحمل دیدن زن ها رو ندارن، کور کنه یا ... 3. از اون جایی که تعداد کسانی که با حجاب اجباری موافقند بسیار کمه، دولت یه جزیره برای اونها بسازه برن اونجا[نیشخند]

سیاوش

درباره انشالله هم این مشکل وجود داره: 1. اگر ما بخواهیم کاری رو انجام بدیم و خدا نخواد، انجام میشه یا نمیشه؟ 2. اگر بخواهیم کاری رو انجام ندیم و خدا بخواد، انجام میشه یا نه؟ به قول ابن سینا، خدا با امور جزئی ، از جمله زندگی انسان ها خبری و کاری نداره. یعنی اگر کاری بخواهی و بتونی انجام بدی ، انجام می شه، چه خدا بخواد و چه نخواد [متفکر][سوال][نیشخند]

fadayerahbar

سلام، مگر ساواکی ها، ببخشید منظورم سپاه و نیروی قدس بود، در عربستان هم مقاطعه کار هستند که می‌خواستند این عرب رو در آمریکا بکشند. فکر می‌کنم تو ایران همه شرکتهرا خریده باشند و چون جا تنگ شده رفتند تو عربستان هم شلوغ کنند تا قرارداد ببندند. چند سال پیش موقع افتتاح فرودگاه اینها باند را اشغال کردند و زوری قرارداد گرفتند. همه چیز پول هست. چون دزدها زیاد شدند منظورم احمدی‌نژاد و دار و دستش، سپاه باید در خارج سفیر عربستان را بکشه تا قرارداد بگیره. واقعا که کشورمون پیشرفت کرده. یا صاحب الزمان با نام تو اینها جنایت کردند و اسمش را اسلام گذاشتند. امام خمینی وقتی‌ فوت کردند یک قران نداشتند شرم بر شما.