شاخه های ما به آفتاب می رسد

این قرار داد تا ابد میان ما
برقرار باد
چشمهای من به جای دست های تو!
من به دست تو
آب می دهم
تو به چشم من
آبرو بده!
من به چشم های بی قرار تو
قول می دهم
ریشه های ما به آب
شاخه های ما به آفتاب می رسد
ما دوباره ســـــــــــبـــز می شویم‎

 

شاید خیلی سیدی با عبای شکلاتی رو یه فرصت سوز بدونن ولی من شما رو همون خیال رویا وار نوجوانی خودم می دونم اولین انتخاب سیاسی زندگیم . دستکم وقتی به ٢ خرداد می شه حس همون دختر دبیرستانی رو دارم که با شعور و اشتیاق اسمتون رو روی تخته سیاه کلاس نوشتم و شنبه ٣ خرداد وقتی خبر ساعت ٢ تلویزیون شما رو پیروز انتخابات با ٧٠ درصد رای عنوان کرد جیغی به شادی کشیدم.

منم مثل خیلی ها سالهای ٨٢-٨٣-٨۴ شما رو یه فرصت سوز می دیدم البته نه افراطی ولی از همون سال ٨۵ فهمیدم که همه چیز جنگ و دعوا نیس گاهی باید مردانه قانونمند بود گاهی باید سکوت کرد و هیاهو برای ملتی مثل ما زخمی لاعلاجه

سید خوشحالم که تو اولین انتخاب سیاسی من بودی :) خوشحالم که هنوز هم بعد از این همه سال بعد از ١۴ سال هنوز هم خوشحالم که تو حداقل برای ٨ سال چشم های ما را به دنیا باز کردی خوشحال که لبخندهایت در تمام دنیا زیبایهای ایرانی را به رخ کشید .

/ 3 نظر / 24 بازدید
زهرا

یادمه... تو مسجد بالا سر صندوق بودی. فکر کنم خیلی بهت خوش گذشت نه. چرا وبلاگمو آپ نمیکنی؟؟[عصبانی]

منصور

اولین انتخاب سیاسی من هم سید بود. یادش بخیر چه دورانی بود کاش انقدر مدیر و مدبر بودیم و اونایی که پا توی عرصه گذاشتن مصر و محکم بودن و قدرت رهبری داشتن که به دورانی حتی پیش از اون برگردیم! کل دنیا به فکر آینده‌ن و ما حسرت گذشته می‌خوریم. وبلاگتو سر یه سرچ درباره "چس فیل" پیدا کردم!!! ولی از مطالبت خوشم اومد، بندرت تونستم وبلاگی پیدا کنم که با مشی فکریم توی یک راستا باشه که وبلاگ شما یکی از همون معدودهاست :)

دنیای بهتر

سلام دوست جون بی معرفت. باور می‌کنی با اشک خوندمش!!!